Zakładanie i sprzedaż spółek

Do zakresu usług świadczonych przez nasze biuro księgowo-rachunkowe zaliczają się również działania mające na celu pomoc w zakładaniu i sprzedaży spółek. Z naszej oferty można skorzystać na ul. Świętokrzyskiej 18, lok. 114, piętro I na warszawskim Śródmieściu, a niezbędnych informacji udzielamy również telefonicznie oraz mailowo.

Rejestracja nowej działalności gospodarczej

Udzielamy pomocy na każdym etapie procesu. W skład oferty zakładania działalności wchodzi więc m.in. doradztwo w zakresie profilu firmy oraz wsparcie w redagowaniu tekstu umowy. Ponadto nasze biuro zajmuje się przygotowaniem odpowiednich dokumentów oraz rejestracją założonej spółki w niezbędnych do tego urzędach – KRS, ZUS, US i GUS. Oferujemy też możliwość umówienia wizyty u notariusza w celu dopełnienia formalności.

Zakładanie spółek wymaga spełnienia określonych procedur, dostarczenia odpowiednich dokumentów, dokładnego przeanalizowania umowy i zadbania o wiele innych aspektów formalnych. Dobrym rozwiązaniem może być więc skorzystanie z usług firmy, która świadczy usługi z tego zakresu i jest w stanie udzielić niezbędnej pomocy, co wpłynie na usprawnienie i ułatwienie całego procesu.

Zajmujemy się sprzedażą spółek

Rozwiązanie to jest szczególnie polecane dla osób, którym zależy na szybkim założeniu działalności. Sprzedaż to znacznie sprawniejszy sposób niż zakładanie firmy od podstaw, bowiem takie jednostki posiadają już nadane numery KRS, NIP, REGON i VAT_EU, a wszelkie wymagane formalności są już spełnione. Nie są też obciążone zobowiązaniami gospodarczymi i publiczno-prawnymi. Sprzedaż spółek umożliwia więc wyjątkowe sprawne wejście w posiadanie działalności o wybranym profilu, jest więc dobrym rozwiązaniem dla klientów zwracających uwagę na szybkość usługi.

Szczegółowe informacje na temat zakładania i sprzedaży działalności przez nasze biuro rachunkowo-księgowe można uzyskać również mailowo i pod numerem telefonu. Kontaktować się można w godzinach pracy – od poniedziałku do piątku między 9.00 a 17.00.

Scroll to Top