Kadry i płace

Naszą ofertę kierujemy również do osób, które chcą skorzystać z pomocy w zakresie księgowości i nie tylko. Z tego względu świadczymy usługi także z dziedziny, jaką są kadry i płace zgodnie z obowiązującymi w tej kwestii wymaganiami ze strony prawa. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego biura rachunkowo-księgowego z Warszawy w tym zakresie.

Usługi kadrowo-płacowe dla firm

Pod tym względem zajmujemy się przede wszystkim rzetelnym prowadzeniem niezbędnej dokumentacji. W zależności od indywidualnie ustalonych potrzeb możemy zaproponować również sporządzanie umów o pracę, świadectw zatrudnienia i innych dokumentów z tego zakresu. Ponadto oferujemy sporządzanie list płac i ewidencji, wykonywanie i wysyłanie deklaracji do ZUS oraz rozliczeń z ZUS.

Przykładamy dużą wagę do kompleksowości naszych usług, dlatego w ramach kadr i płac zajmujemy się także prowadzeniem akt osobowych zatrudnionych osób, ewidencji urlopów, a także dokumentacją zwolnień. W skład oferty naszego biura rachunkowo-księgowego wchodzi także wykonywanie rozliczeń podatku dochodowego oraz dbanie o sprawy związane ze szkoleniami z zakresu BHP. Ponadto sporządzamy listy wynagrodzeń i zajmujemy się obsługą kadrową.

Oferta biura rachunkowo-księgowego – Warszawa

Skorzystanie z tej usługi to praktyczne rozwiązanie, które zapewnia oszczędność czasu, gdyż nie ma potrzeby osobistego wypełniania wszystkich obowiązków. Może się to przełożyć także na zmniejszenie kosztów, gdyż eliminuje konieczność zatrudniania oddzielnego pracownika, który zajmowałby się sprawami z tej dziedziny.

Dlatego też nasze biuro oferuje możliwość wypełnienia zadań z tego zakresu. Zajmują się tym wykwalifikowani pracownicy dysponujący niezbędną wiedzą i umiejętnościami, co jest gwarancją rzetelnej realizacji usługi. Warto więc powierzyć sprawy kadrowo-płacowe naszej firmie zlokalizowanej w Warszawie Śródmieściu – zapraszamy do kontaktu z nami lub osobistego odwiedzenia naszej siedziby mieszczącej się na ul. Świętokrzyskiej 18, lok. 114, piętro I.

Scroll to Top